75 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Hakkımızda

Çağ Endüstriyel Mutfak Sanayi 1989 yılında küçük bir işletme olarak endüstriyel mutfak sektörüne katılmıştır. Geniş ufku , müşteri odaklı yaratıcılığı,kaliteli üretimi,geniş ürün gamı,anahtar teslimi mutfak hizmetiyle 33 yıla varan süre sonunda 36 kişilik yönetici,mimar, personel kadrosuyla 11000 m alan üzerine kurulu üretim tesislerinde 13500’e yakın mutfak referansıyla kendini kanıtlamıştır. Çağ Mutfağın gelişme sürecinin temelinde, kaliteden ödün vermeden mal ve hizmet sunmak,ürün yelpazesini genişletmek,müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,üretiminde ve tasarımında kullandığı teknolojik destekli makinelerle her geçen gün kendini yenilemek olmuştur.

BİZ MUTFAKTA SANAT YAPANLARIN İLHAM KAYNAĞIYIZ

 

1989 yılında temelleri atılan Çağ Mutfak, Endüstriyel Mutfak alanında 33 yıldır faaliyet gösterip 37 ülkeye ihracat yapmaktadır.. Çağ Mutfak olarak; otel, lokanta, hastane ve fabrika mutfaklarını profesyonel anlamda biçimlendirip tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Çağ Mutfak ta Projelendirme – Özel Tasarım Ürünler , eğitimli, dinamik ve tecrübeli bir kadro ile gerçekleştirilmektedir. IRAKTA Erbil ve Zaho da mağaza ve depoları bulunan Çağ Mutfak, Irakta yapılan beş yıldızlı otellerin, hastanelerin ve restoranların mutfak ve çamaşırhanelerine de Çağ Mutfak olarak imza atmıştır.

 

ULAŞTIĞIMIZ ÜLKELER:

Irak, Almanya, Bulgaristan, Fransa, İtalya, Lübnan, Avusturya, Avusturalya, İran, Suriye, Hollanda, Romanya, Belçika ve daha birçok Avrupa ülkeleri, Rusya ve Rusya pazarında Özbekistan, Bulgaristan, Azerbaycan ve Ortadoğu

© 2022 Çağ Mutfak. Tüm hakları saklıdır.

Dopilo Dopilo Tarafından Hazırlanmıştır.